Sınırların ötesinde, geleceğin peşinde

VIDEOYU İZLE

EV9

ŞİMDİ 3.900.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Yeni Kia EV9

Sınırların ötesinde, geleceğin peşinde


Kia EV9

Dijital kaplan yüzü

Ön cephedeki dijital kaplan yüzüyle EV9'un yalın ama güçlü kimliğinin keyfini çıkarın. Dikey farlar, görkemli bir ifade yaratacak şekilde görsel genişliği arttırıyor ve gövde rengindeki ızgaranın güçlü hacmi, 'kaplan burnu' imajını daha da vurguluyor.

Logo aydınlatmalı direksiyon tasarımı

Logo aydınlatmalı direksiyon tasarımı Direksiyon üzerindeki aydınlatmalı logo, Kia EV'nin kimliğini yansıtıyor. Günlük kullanımda Kia'nın fütüristik ve yenilikçi ruhunu hissedin.

Kia EV9
Kia EV9

GT-Line versiyonuna özel 21 inç jant tasarımı

Bu, GT-Line versiyonuna özel bir jant tasarımı. Geometrik kare şekiller EV9'un benzersiz güzelliğine özel bir dokunuş katıyor.


Elektrikli-Global Modüler Platform

EV9, Kia'nın yenilikçi E-GMP platformunu kullanan ilk orta boy SUV. Tamamen düz zemin, tamamen yeni bir ferahlık düzeyiyle sıra dışı konfor ve kullanışlılığı beraberinde getiriyor.

İkinci Sıra Döner Koltuklar

Durduğunuzda EV9'un (6 kişilik versiyon) arka kapılarını açın. Üçüncü sıra koltukta oturanlarla daha samimi bir ortam yaratmak üzere ikinci sıra koltuklar 180° dönebiliyor.

Relaxation özellikli koltuklar

6 koltuklu versiyonda Relaxation özelliğine sahip ikinci sıra koltuklarla üstün konforun keyfini çıkarın. Uzunluk ve sırtlık eğim ayarı dışında bacak desteği de bulunuyor.

Kia EV9

Optimum sürüş performansı

21 inç jantlarla donatılan AWD versiyonu 283 kW güç üretiyor ve 505 km'ye kadar yol kat edebiliyor. *Sürüş menzili ve performans verileri WTLP'ye dayanmaktadır.

Yüksek hızlı şarj

Yenilikçi şarj sistemiyle kusursuz bir EV deneyimi yaşayın. Sadece 15 dakika şarj ile 249 kilometreye kadar menzil elde edin. *Sürüş menzili ve performans verileri WTLP'ye dayanmaktadır.

Kia EV9

Sınıfının en iyi yolcu koruması

Dünyanın ilk B sütunu bağlantı teknolojisine ve son derece sağlam bir gövdeye sahip olan EV9, yolculara en üst düzeyde güvenlik sağlıyor.

Arazi Modu

Arazi modunu seçtiğinizde Yapay Zeka teknolojisi, araç verilerini yorumlayarak çekişin zayıf olduğu koşullarda daha güvenli sürüş sağlamak üzere kar, çamur veya kum gibi yüzeylere uygun şekilde tepki veriyor.

Kia EV9

Teknoloji

Maksimum Konfor


Kia EV9

İç Mekan/Dış Mekan V2L (Araçtan Şarj)

İster araç içinde, isterse de dışında olsun elektronik cihazlarınızın her zaman keyfini çıkarın. Bu sorunsuz deneyim, dijital öğelerinizi açık hava etkinlikleri sırasında bile endişesiz bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

Kia EV9

Dijital Yan Ayna (DSM)

Dijital Yan Ayna ile daha fazlasını ve daha net görün. Kötü hava koşullarında bile, kamera ve içerideki 7 inç OLED ekran size geniş ve canlı bir görüş sunarak son derece güvende seyahat etmenize olanak tanıyor.

Kia EV9

2. sıra soğutmalı/ısıtmalı koltuklar

Son derece rahat bir ortamda seyahat edin. Soğutmalı ve ısıtmalı koltuklar serin hava ve rahat bir sıcaklık sağlayarak konforunuzu destekliyor.

Kia EV9

Çevre Görüş Ekranı (SVM)

Çevre Görüş Ekranı (SVM), park ve manevraları daha güvenli hale getirmek için aracın çevresinden görüntüler sağlıyor.

Kia EV9

Akıllı Elektrikli Bagaj

Akıllı anahtar elinizdeyken aracın arkasında üç saniye durmanız yeter. Bagaj kapağı otomatik olarak açılacaktır. Hatta açılma yüksekliğini tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Kia EV9

Kör Nokta Çarpışma Önleme Yardımcısı (BCA)

Kör Nokta Çarpışma Önleme Yardımcısı (BCA), şerit değiştirirken kör noktada arkadan gelen bir araçla çarpışma olasılığı varsa sizi uyarıyor. BCA ayrıca, paralel park noktasından çıkarken arkadan yaklaşan bir araçla çarpışma olasılığı olduğunda da otomatik acil durum freni ile yardımcı oluyor.

Kia EV9

Kör Nokta Görüş Ekranı (BVM)

Kör Nokta Görüş Ekranı (BVM), sinyal devreye girdiğinde ilgili yönün arka tarafındaki görüntüsünü gösteriyor.

Kia EV9

Şerit Takip Yardımcısı 2 (LFA 2)

Şerit Takip Yardımcısı 2 (LFA 2), aracın şeridin ortasında kalmasına yardımcı oluyor. Direksiyon kontrolü iyileştirildi ve Elle Algılama (HOD) sensörü, optimum sistem performansı için sürücünün direksiyonu tutup tutmadığını belirleyebiliyor.

Kia EV9

Uzaktan Akıllı Park Yardımı 2 (RSPA 2)

Uzaktan Akıllı Park Yardımcısı 2 (RSPA 2), aracın dışında dururken park etmenize veya park yerinden çıkmanıza olanak tanıyor. RSPA 2, sensör teknolojisini kullanarak park alanlarını arıyor ve direksiyon, hızlanma, yavaşlama ve vites değiştirmeye otomatik olarak yardımcı oluyor. Ayrıca bir engel algıladığında otomatik olarak fren yapıyor. Gelişmiş sistem artık park çizgisi tanımlama ve gelişmiş uzaktan kumanda özelliklerine sahip olmanın yanı sıra çapraz parka da olanak tanıyor.

Kia EV9

Park Çarpışma Önleme Yardımcısı (PCA)

Park Çarpışma Önleme Yardımcısı (PCA), park etme veya araçtan çıkma sırasında yayalara ve nesnelere çarpmayı önlemeye yardımcı oluyor. İlk uyarıdan sonra çarpışma riski devam ederse PCA otomatik olarak acil durum freni yaparak yardımcı oluyor.

Kia EV9

Önden Çarpışma Önleme Yardımcısı 2 (FCA 2)

Önden Çarpışma Önleme Yardımcısı 2 (FCA 2), aracın çevresini iziyor ve önünüzdeki bir araçla, yayayla veya bisikletliyle çarpışma riski tespit ettiğinde sizi uyarıyor. Risk devam ederse FCA 2 otomatik olarak acil durum freni yaparak yardımcı oluyor. FCA 2 ayrıca bir kavşakta sola dönerken karşıdan gelen araçlarla veya soldan veya sağdan yaklaşan araçlarla çarpışma olasılığı algıladığında acil durum freniyle yardımcı oluyor. Şerit değiştirirken, hedef şeritte karşıdan gelen bir araçla, hedeflenen yolda bir bisikletliyle veya yayayla veya arkadan yaklaşan bir araçla çarpışma riski varsa otomatik engel aşma direksiyon yardımcısı devreye giriyor.