Geleceğin ruhuyla tasarlandı

VIDEOYU İZLE

Sportage

ŞİMDİ 1.632.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ

Yüksek Bagaj Kapasitesi

562 litre bagaj kapasitesi ile eşyaların nereye nasıl yerleştirileceği asla sorun olmuyor. Büyük eşyalar için, arka koltuklar bir düğmeye basarak katlanıyor ve hacimli eşyalarınızı koymak için size daha fazla alan sağlıyor.


İnsan Odaklı İç Hacimler

Yeni Sportage, geniş iç hacmiyle kabin içindeki herkese konfor sunuyor. Sınıfındaki en geniş 2. sıra alanıyla yolcular 996 mm diz mesafesinin ve 998 mm baş mesafesinin keyfini sürerek konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabiliyor.


Ön Çarpışma Engelleme Asistanı (FCA)

Standart olarak sunulan ön çarpışma engelleme asistanı, sürüş yönünde potansiyel bir tehlike algılandığında sürücüyü sesli ve/veya görsel olarak uyarıyor. Hatta bazı durumlarda olası bir çarpışmayı önlemek için otomobilin durmasına bile yardımcı olabiliyor.


Kör Nokta Çarpışma Önleme Yardımcısı (BCA)

BCA, kör noktaları tespit etme ve şerit değiştirirken diğer araçlarla olası bir çarpışmayı önlemede yardımcı olmak için radarlar kullanıyor.


Arka Çapraz Trafik Çarpışma Önleme Yardımcısı (RCCA)

RCCA, araç park yerinden geri geri çıkarken sağdaki ve soldaki alanları tarıyor ve olası bir çarpışmayı önlenmeye yardımcı oluyor. Uyarı sonrası çarpışma riski artarsa otomatik fren uygulanıyor.


Karmaşadan uzak bir yapıyla benzersiz bir sürüş deneyimi


Yeni Kia Sportage

Bilgi sistemi (navigasyon, telefon bağlantı ayarları)

12,3 inçlik yüksek çözünürlüklü merkezi bilgi ekranı, konum bulma veya iki telefona bağlantı ile kişisel bir kullanıcı deneyimi gibi çeşitli işlevler sunuyor. Nereye giderseniz gidin bağlantıda kalırken sürüşünüzü kişiselleştirin.


Isıtmalı ve soğutmalı ön koltuklar

Yeni Kia Sportage'ın ısıtma ve soğutma özellikli ön koltuklarıyla rahatlığı zirvede yaşayacaksınız.

Yeni Kia Sportage

Yeni Kia Sportage

Uzaktan 2. sıra koltuk sırtlığını katlama

40/20/40 oranında iki parça koltuk sırtlığını katlamak için bagaj duvarındaki kolunu çekin. Bu işlev, uzun veya hacimli eşyaları tutarken eğilme veya tırmanma zahmetinden sizi kurtarıyor.


Entegre yenilikçi çözümler


LKA – Şeritte kalma asistanı

Kontrolsüz bir şekilde şerit dışına çıkmaya başladığınızda LKA, konumunuzu izleyerek aracın şeritten çıkmasını önlemeye yardımcı oluyor.


SVM – Çevre görüş sistemi

Sürüş anında ve park ederken, dört adet çevre görüş kamerası aracın çevresini izliyor. Böylece güvenle direksiyonu yönlendirebilir ve park edebilirsiniz.


BVM – Kör nokta görüntüleme asistanı

BVM, herkesin güvenliği için bir arka görüş sunuyor. Sinyal verdiğinizde etkinleşen BVM, sürüş sırasında güvenli şerit değiştirmek üzere göstergede arka yan görünümün canlı görüntüsünü gösteriyor.


Yeni Kia Sportage

SCC – Akıllı hız sabitleyici

SCC, düğmeye bastığınız andan itibaren, otoyolda güvenli bir hızda ilerlemenize yardımcı oluyor. Öndeki araçla olan mesafeyi algılıyor ve otomatik olarak güvenli bir hızı koruyor. Hatta aracı durdurup yeniden hareket ettiriyor.


LFA - Şerit Takip Yardımcısı

LFA, düz veya virajlı yollarda şeridin ortasında kalmanıza yardımcı oluyor. LFA, ön görüş kamerası ile şeridin sınırlarını belirliyor ve aracı ortalayacak şekilde otomatik olarak yönlendiriyor.

Yeni Kia Sportage