KIA Kampanyalar

KIA Sportage’larda 20.600 TL’ye Varan İndirimler!

KIA Sportage’larda 20.600 TL’ye varan indirimler Kia İnallar'da!

Detaylı Bilgi

KIA Ceed’lerde 24.500 TL’ye Varan İndirimler!

KIA Ceed’lerde 24.500 TL’ye varan indirimler Kia İnallar'da!

Detaylı Bilgi

Bongo'lar 20.000 TL'ye 12 ay %0 faiz fırsatıyla!

Bongo'lar, 20.000 TL'ye 12 ay %0 faiz fırsatıyla Kia İnallar'da!

Detaylı Bilgi

KIA FAN Premium Sadakat Programı

KIA’dan avantajlı bir yenilik: KIAFAN Premium!

KIA kullanıcılarına birbirinden avantajlı ayrıcalıklar tanıyan, kullandıkça ve harcadıkça kazandıracak KIAFAN Premium Sadakat Programı ile tanışın! KIA sahibi olmanın avantajlarını kat kat hissedeceğiniz KIAFAN Premium Sadakat Programı’na KIA İnallar'da kolayca ve ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

Bu Avantajlardan Kimler Faydalanabilir?

Bireysel ya da kurumsal olarak bir veya birden çok KIA sahibi iseniz, KIAFAN Premium avantajlarına hak kazanabilirsiniz.

KIA İnallar'da İndirim Avantajları!

KIAFAN Premium Sadakat Programı ile tüm KIA İnallar'da aracınızın yaşına göre %20’e varan indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız servis harcamalara göre topladığınız puanlar hesabınıza aktarılır, biriken puanlarınıza göre de ekstra %10’a varan indirim fırsatı elde edebilirsiniz.

KIAFAN ile daha fazla indirim kazanmak elinizde!

KIAFAN Premium üyeliğinizle hem aracınızın yaşı artıkça hem de aracınızın hasar, mekanik ve aksesuar ihtiyaçlarını orijinal parçalar ile Kia İnallar'da karşıladıkça puan biriktirir ve indirim oranınızı artırabilirsiniz.

Harcamalarınızın karşılığını anında avantaja dönüştürün.

Yetkili Servislerimizde yapacağınız her 1 TL orijinal parça ve orijinal işçilik harcamasında 1 puan kazanırsınız. (1 Puan,1 TL’ye eşittir.)

KIAFAN Premium’a yeni kayıt olan üyelerimiz için, 01.01.2014 tarihinden üyelik başlangıç tarihine kadar yapmış oldukları servis harcamaları da puanınıza dahil edilecektir.

Ücretsiz ve Kolay Üyelik.

Bireysel, kurumsal ya da yetkilendirilmiş KIA kullanıcısıysanız; Kia İnallar aracılığıyla KIAFAN Premium üyeliğinizi hızla, kolayca ve ücretsiz olarak başlatabilirsiniz.

KIAFAN Premium Sadakat Puanlarının Kullanımı.

Aracınız 3 yaşına geldiğinde Kia İnallar'da yapacağınız orijinal parça ve aksesuar harcamalarında kullanabilirsiniz.

KIAFAN Premium Sadakat Programı hakkında detaylı bilgiye www.kia.com.tr internet sitemizden ve Kia İnallar'dan ulaşabilirsiniz.

KIAFAN Premium Sadakat programının tüm hakları Çelik Motor’a aittir. Program ile ilgili hizmetler Çelik Motor ve program ortakları tarafından sağlanmakta olup Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir. Çelik Motor’un söz konusu koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Detaylı Bilgi